Komete! Kataklizme! Slučajnosti?

Živimo u doba kad više ništa nije onakvo kakvo smo poznavali. Kod mnogih to stvara ne samo strah, već paniku. Dodatno, a mogli bismo reći i upravo zbog toga svakim danom sve više, pojavljuju se razne teorije, ne samo o pandemiji koja nas je doslovno "okrunila", već i o njezinom nastanku. Ili po mnogima potpunom nepostojanju. U moru raznih teorija, najrjeđe se spominje prirodan način njezina početka. Kad kažemo prirodan - mislimo na onaj "s nebesa". Čija bi nam pak namjera, čak ako ga i prihvatimo takvim za sada ostala nepoznata.

Ovaj komplet od osam videa, preveli smo radi Korona "virusa", ali i zbog raznih drugih problema s kojima se današnji svijet suočava i koji su usko povezani s njome. Od onog kojeg poznajemo pod nazivom "globalno zatopljenje" do samih osnova i opisa bivanja, ne samo našeg svijeta - planeta Zemlje, već i Svemira i njegovih utjecaja na Čovjeka.

Na kraju trećeg videa dodali smo naš komentar na neke autorove teze s kojima ne dijelimo mišljenje.

Namjera nam nije bila dati odgovore, već otvoriti nova pitanja.

Ugodno gledanje, Udruga Trag.

Kolačići vam pomažu za ugodnije pregledavanje stranice. Također služe za prikupljanje statistike.
Prihvaćam Odbijam